Rewelacyjnie zaprezentowali się nasi uczniowie w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zajmując we wszystkich kategoriach pierwsze miejsca! Konkurs był wyczerpujący, gdyż uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód, prawidłowym udzielaniem pierwszej pomocy i wiedzą dotyczącą przepisów ruchu drogowego. W konkurencji drużyn w kategorii klas VII – VIII
I miejsce zajęła drużyna z Wysocka Małego w składzie: Oliwier Suchorski, Eryk Wróbel, Kacper Czysty, II miejsce zajęła drużyna z Dębnicy: Władysław Sikorski, Kalina Sołtysiak, Mikołaj Glina a III miejsce drużyna z Jankowa Przygodzkiego: Szymon Koczorowski, Kacper Matuszczak, Paweł Marciniak.
W grupie najstarszej indywidualnie puchar dla najlepszego zawodnika powędrował do Oliwiera Suchorskiego (Wysocko Małe), II m. przypadło Szymonowi Koczorowskiemu (Janków Przygodzki) a III m. zajął Władysław Sikorski.
W kategorii drużyn klas IV – VI
I miejsce zajęła drużyna z Wysocka Małego w składzie: Daria Kaleta, Oliwia Marczak, Fabian Kupczyk, Bartosz Jankowski, II miejsce zajął zespół z Dębnicy: Hanna Krakowska, Aleksandra Precz, Igor Kłosowski, Piotr Szwarc, a III miejsce zespół z Przygodzic: Wiktoria Blaźniak, Natalia Szkudlarz, Bartosz Andraszak, Stanisław Piekarczyk. Indywidualnie w tej kategorii puchar powędrował do Fabiana Kupczyka (Wysocko Małe), II miejsce zajął Tymon Kliber (Czarnylas), a III miejsce uzyskała Oliwia Marczak (Wysocko Małe). Jesteśmy bardzo dumni z występów naszych uczniów i trzymamy kciuki na etapie powiatowym.

Więcej zdjęć na naszej stronie na Facebooku