W piątek, 17 kwietnia 2015 r., w szkolnej świetlicy odbył się turniej warcabowy organizowany przez Samorząd Uczniowski. W zmaganiach wzięło udział szesnaścioro uczniów z szkoły podstawowej. Komisarzami zawodów byli uczniowie klasy II gimnazjum Dawid Kurek i Krystian Kaźmierczak. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono mistrza.
W finałowej czwórce znalazło się aż trzech uczniów z klasy szóstej. Czwarte miejsce zajął Piotr Półtorak(klasa VI), trzecie miejsce wywalczył Błażej Grzywna(klasa IV). W finale zmierzyli się uczniowie klasy VI Kacper Ławniczak i Adam Misiek, który ostatecznie został mistrzem. Uczestnicy turnieju: Jakub Kalis, Piotr Błaszczyk, Bartosz Chudy, Błażej Grzywna, Mateusz Helczyk, Ewa Przybylak, Bąk Łukasz, Adrian Jarmuszczak, Wiktoria Skuła, Patryk Bluz, Paweł Kaźmierczak, Piotr Półtorak, Kacper Ławniczak, Paweł Nabzdyk, Adam Misiek.