Dnia 7 czerwca 2016r. w Zespole Szkół  w Wysocku Małym odbył się Turniej Rekreacyjno-Sportowy klas I-III Szkoły Podstawowej o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Przygodzice. W zawodach sprawnościowych wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe naszej gminy. Turniej uroczyście otworzyła Dyrektor Szkoły Irena Dymarczyk oraz zaproszeni goście:  Wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Przygodzice Janina Wojtasiak  życząc wszystkim dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i oczywiście wygranej.  Wszyscy zawodnicy  dzielnie walczyli o najwyższy stopień podium, jednak zwycięzcą  mogła zostać tylko jedna drużyna. Tą drużyną okazał się zespół uczniowski z Wysocka Małego, który otrzymał wspaniały Puchar Przewodniczącej Rady gminy Przygodzice! Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Chynowej, a trzecie miejsce Szkoła Podstawowa z Dębnicy.

Wszystkim uczestnikom turnieju oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!