Uczniowie szkoły podstawowej, od klasy II do klasy VI, już po raz drugi  wzięli udział w pobijaniu rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Akcja ta została zainicjowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i cieszy się wielkim powodzenie wśród dzieci i młodzieży. Dzięki niej uczniowie wiedzą, jak radzić sobie w ekstremalnej sytuacji ratowania komuś życia i nie boją się podjąć profesjonalnej czynności. 10 października, w samo południe, uczniowie wraz z koordynatorką p. Lidią Szewczyk i innymi nauczycielami przystąpili do próby bicia rekordu. Dzięki transmisji online cały czas mogliśmy śledzić wydarzenia dziejące się w tym samym czasie w całej Polsce. Na zakończenie uczniowie otrzymali apteczki pierwszej pomocy, ufundowane przez WOŚP, aby również w domu mogli szkolić się z udzielania pierwszej pomocy wspólnie z rodzicami.