15.12.2020r uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję spotkania online z wielokrotną reprezentantką Polski w piłce nożnej kobiet. Pani Anna Szymańska jest bramkarką grającą obecnie w ekstraligowej drużynie Czarnych Sosnowiec, która aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze i zmierza po mistrzostwo Polski. Jesy założycielką programu " Catch the Dream", który poświęcony jest młodym piłkarzom i piłkarkom z całej Polski, którym bramkarka Reprezentacji Polski pomaga w rozwoju. Anna Szymańska jest również nauczycielką wychowania fizycznego i bliskie są jej spotkania z dziećmi i młodzieżą.

Uczniowie podczas spotkania mieli okazję wysłuchać między innymi w jaki sposób rozwijała się jej kariera, ile wyrzeczeń i ciężkiej pracy musiała włożyć w to, by być najlepszą bramkarką w Polsce . Na koniec spotkania pytań od naszych dzieci nie było końca. Spotkanie z sympatyczną i niezwykle otwartą osobą jaką jest niewątpliwie Anna Szymańska było dla dzieci ciekawym przeżyciem, możliwością spotkania kogoś, kto spełnia swoje marzenia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za owocne i inspirujące spotkanie.

• 2020-12-15 (2)
  • 2020-12-15 (4)