AKCJA NADAL TRWA!

Pomagamy walczącej Ukrainie

W naszej szkole, we współpracy z gminą Przygodzice, nadal prowadzona jest zbiórka darów dla Ukrainy. Prosimy o przynoszenie do szkoły produktów wykazanych poniżej.

Szkoła pomocy

Dary dla walczącej Ukrainy teraz będą zbierane we wszystkich szkołach w gminie Przygodzice, skąd trafią najpierw do sali wiejskiej w Wysocku Małym, a stamtąd - po segregacji oraz ich spakowaniu i opisaniu - na wschodnią granicę.

Pokażmy swoją solidarność z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi, włączając się w pomoc rzeczową dla walczącej Ukrainy. Poniżej prezentujemy listę najpotrzebniejszych artykułów.

Żywność długoterminowa i środki medyczne - asortyment potrzebny na froncie:
- konserwy, żywność do szybkiego przygotowania – instant,
- materiały opatrunkowe – plastry, środki na oparzenia, leki przeciwbólowe, witaminy, kompresy jałowe, opaski uciskowe, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne.

Artykuły spożywcze i higieniczne dla dzieci i niemowląt:
- artykuły żywnościowe dla dzieci i niemowląt (kaszki, obiadki, deserki),
- oliwki, balsamy, pampersy.

Dary prosimy przynosić do sekretariatu lub do stołówki na parterze szkoły.