Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym

Życzenia wielkanocne

 

Zdrowych, spokojnych
            Świąt Wielkanocnych.

Smacznego jajka
            i mokrego  śmigusa - dyngusa

życzą Rodzicom, Uczniom
            i Przyjaciołom Szkoły:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
            i Pracownicy Szkoły                                                                             

 

 

Informacja dla Rodziców

 

Szanowni Rodzice,

 

w związku z rozpoczęciem w dniu 8 kwietnia Ogólnopolskiego Strajku Pracowników Oświaty organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego uprzejmie informuję, że z uwagi na brak możliwości nie będą się odbywać zajęcia dydaktyczne. Dla uczniów, którym Rodzice nie mogą zapewnić opieki, organizowane będą zajęcia opiekuńcze, zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem zajęć.

 

W wyniku ustaleń z Organem Prowadzącym informuję, że od 8 kwietnia w godzinach 8.00-13.00 opiekę organizuje także Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach , Gminna Publiczna Biblioteka w Przygodzicach oraz filia biblioteki gminnej w Wysocku Małym.

 

Bardzo proszę o sprawdzanie pojawiających się na stronie szkoły wszelkich informacji dotyczących zajęć w szkole i opieki nad uczniami.


 

                       Z poważaniem

                       dyrektor szkoły

                                                                            

 


                                                     

 

Zawiadomienie

 

 

Szanowni Rodzice

     Dyrektor Szkoły informuje, że w dniu 17 kwietnia Ogólnopolski Strajk Pracowników Oświaty organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego jest kontynuowany.         

 

17 kwietnia jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów zgodnie z kalendarzem pracy szkoły(dzień egzaminu ósmoklasisty z języków obcych.)        

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z TERMINAMI USTALONYMI PRZEZ CKE - 15-16-17 KWIETNIA.

 

                                           Z poważaniem

                                           dyrektor szkoły

Szczegółowe informacje o zajęciach opiekuńczych w czasie strajku pod nr telefonu 62 5926977 lub 663276466.

                                                     

 

TOP ENGLISH TEAM - V Gminny Turniej Języka Angielskiego

               We środę, 3 kwietnia, uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Przygodzice, skorzystali z zaproszenia i spotkali się w murach szkoły podstawowej w Wysocku Małym, aby sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów uczniowskich: z Czarnegolasu, Dębnicy, Jankowa Przygodzkiego, Przygodzic, Chynowej oraz gospodarze z Wysocka Małego. Celem konkursu była popularyzacja i rozwijanie zainteresowań językiem angielskim wśród uczniów szkół podstawowych, wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w zadaniach praktycznych i sytuacjach z życia codziennego oraz rozwijanie talentów językowych oraz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. Formuła naszego turnieju nie jest typowa, a poszczególne zadania miały charakter warsztatowy i bazowały na współpracy uczniów w zespole. Uczestnicy mięli do wykonania osiem zadań: test gramatyczno-leksykalny, zagadki i rebusy, zadanie plastyczno-językowe „Picture Story”, quiz kulturowy, zadanie leksykalne „Daję słowo”, a także zaprezentowali scenki sytuacyjne zgodnie z wylosowanym tematem. Wszyscy uczestnicy bardzo zaangażowali się w wykonanie poszczególnych zadań, a walka była bardzo wyrównana. Po podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje komisja ogłosiła zwycięskie drużyny. Pierwsze miejsce przypadło reprezentantom szkoły podstawowej w Czarnymlesie, drugie miejsce zdobyli przedstawiciele szkoły w Dębnicy a trzecie przypadło drużynie z Jankowa Przygodzkiego. Pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz nagrody książkowe dla drużyn wręczyła dyrektor szkoły podstawowej w Wysocku Małym, pani Irena Dymarczyk oraz radny gminy Przygodzice, pan Dariusz Górski. Nagrody książkowe ufundowało wydawnictwo Oxford.

 Zobacz zdjęcia 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 143
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności