13 lutego obchodziliśmy w naszej szkole 43. święto patrona szkoły - Mikołaja Kopernika. W tym roku szkolnym formuła obchodów nadania imienia szkole oscylowała wokół rywalizacji poszczególnych klas. Zespoły uczniowskie wzięły udział w rozgrywkach sportowych i zmaganiach umysłowych.  W rywalizacji klas I - III szkoły podstawowej zwyciężyła klasa trzecia, w kategorii klas IV-VI klasa szósta, a wśród gimnazjalistów najlepszymi okazali się uczniowie klasy trzeciej.
   Następnie zgodnie z kopernikowską tradycją odbyła się uroczysta akademia, na której uczniowie o średniej powyżej 4,5 i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniu otrzymali dyplomy, a ich rodzice listy gratulacyjne. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny i wiedzy o Mikołaju Koperniku oraz nagrodzono uczniów, którzy wygrali rywalizację internetową na najsympatyczniejszą laleczkę akcji "Wszystkie kolory świata". Na zakończenie na wszystkich czekał wspaniały, ogromny tort ufundowany przez Radę Rodziców.
    Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a całej społeczności uczniowskiej życzymy wspaniałych i bezpiecznych ferii!

Wręczanie nagród i wyróżnień

Rywalizacja klas