Uczniowie, nauczyciele i absolwenci Szkoły Podstawowej w Wysocku Małym na 58. Rajdzie Jesień Chopinowska

Niedziela, 15.09.2019

Dnia 15 września 2019 roku grupa 23 osób: uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły z Wysocka Małego wzięła udział w kolejnej edycji rajdu Jesień Chopinowska z metą przy pałacu Radziwiłłów w Antoninie. Trasa, którą przebyto na rowerach wiodła przez: Przygodzice, Górecznik (miał tam miejsce dłuższy postój), Dębnicę, Kociembę do Antonina. Podczas odpoczynków obserwowano florę i faunę Doliny Baryczy ze szczególnym uwzględnieniem ptactwa pobliskich stawów. Poza tym nauczyciele wdrażali uczniów do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Na mecie czekały na wszystkich liczne atrakcje: piknik z grochówką, koncert „Mistrz i uczeń”, różne konkursy i inne. Po południu wszyscy zadowoleni wrócili do Wysocka Małego.

Nowi czytelnicy biblioteki

Środa, 11.09.2019

W środę 11 września nowymi czytelnikami biblioteki w Wysocku Małym zostało 17. dzieci z przedszkola. Grono to powiększyło się w czwartek o kolejnych 12. uczniów. Mali czytelnicy odnowili wiedzę na temat korzystania z wypożyczalni oraz zostali pasowani na pełnoprawnych użytkowników biblioteki. Po części oficjalnej dzieci mogły wypożyczać książki a na koniec otrzymały pamiątkowe upominki.

Czwartek, 05.09.2019

Szanowni Rodzice,

dnia 11 września (środa) o godzinie 17.00

odbędzie się spotkanie z rodzicami:

- w I części - zebranie ogólne na sali gimnastycznej

- w drugiej części spotkanie z wychowawcami klas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

Ruszają zajęcia fitness!

Środa, 04.09.2019

Drodzy Państwo!

Zapraszamy na trening fitness,

który odbywać się będzie w  każdy poniedziałek o godz.19:00

w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny jest strój sportowy, mata do ćwiczeń , woda mineralna i pozytywne nastawienie. Zainteresowanych proszę o kontakt w dniu zajęć.

ZAJĘCIA PROWADZI DYPLOMOWANY INSTRUKTOR AEROBIKU

W programie:

• aerobik – body shape
  • dance aerobik
  • final cuts
  • step aerobik
  • stretching i relaksacja
  • interwał
  • ćwiczenia z hantlami, piłkami, gumami.

NARODOWE CZYTANIE 2019

Środa, 04.09.2019

Jak co roku Biblioteka Publiczno Szkolna i Szkoła Podstawowa w Wysocku Małym włączyły się w program Narodowego Czytania, którego lekturą w 2019 roku są nowele polskie. Akcja Narodowego Czytania trwa od roku 2012 i została zainicjowana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego lekturą Adama Mickiewicza Pan Tadeusz a kontynuowana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

W szkole w Wysocku Małym Czytanie odbyło się we wtorek 3 września. Nowele czytali: Dyrektor Szkoły Irena Dymarczyk, Przewodnicząca Rady Gminy Janina Wojtasiak, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie: Izabela Krysik, Hieronim Duczmal, Urszula Leśna, Paweł Kątny, Wiktoria Dera, Zuzanna Nowak, Magdalena Banasiak i Michał Pieczyński.

Nad całością akcji czuwali: Piotr Szkudlarek i Magdalena Misiek.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>