Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 w szkole podstawowej

   Poniedziałek, 02.07.2012

29 czerwca o godzinie 11.00  na sali gimnastycznej zebrał się spory tłum uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły, aby pożegnać kolejny rok szkolny. Z rąk dyretora szkoły - Ireny Dymarczyk najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a opiekunowie organizacji szkolnych i nauczyciele wychowania fizycznego mieli okazję pogratulować swoim podopiecznym za różnorodne osiągnięcia.
W części artystycznej klasa VI ze wzruszeniem podziękowała Pani Dyrektor i nauczycielom za lata nauki w szkole podstawowej, a młodsi koledzy z klasy V zaprezentowali się humorystycznej scence ukazującej radości i smutki uczniowskiego życia.

Zobacz zdjęcia

 

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 w gimnazjum

   Niedziela, 01.07.2012

 Tegoroczny, długi rok szkolny dobiegł końca. Gimnazjaliści odświętnie ubrani zajwili się w szkole już o godzinie 8.30, by móc podziękować swoim nauczycielom za trud nauki i wychowania. W obecności zaproszonych gości: rodziców, przedstawicieli samorządu oraz pedagogów najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy za uczestnictwo w organizacjach szkolnych i zawodach sportowych. Zgodnie z tradycją szkoły także wszyscy uczniowie klasy III otrzymali dyplomy absolwentów, ślubując w obecności zebranych, że będą godnie reprezentować swoją szkołę na dalszych etapach kształcenia. Jednak najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły dla wybitnych absolwentów. W tym roku szkolnym zaszczytne statuetki powędrowały do Karoliny Zybały i Macieja Kamzola. Maciej otrzymał także statuetkę ufundowaną przez Wójta Gminy Przygodzice w uznaniu dla najlepszego sportowca.
Część artystyczna była popisem klasy III i II. Absolwenci zaprezentowali się w dostojnym polonezie, a klasa II w dowcipny sposób "podsumowała" dorobek każdego ucznia kończącego gimnazjum.
Życzymy naszym absolwentom wszelkiej pomyślności i powodzenia w wybranych szkołach.

Zobacz zdjęcia

 

Rajd Marzanny

   Czwartek, 29.03.2012

W piękny słoneczny dzień 24. 03. 2012 r. uczniowie Gimnazjum z Wysocka Małego wraz z opiekunami udali się rowerami na kolejny Rajd Marzanny tym razem z metą w Gimnazjum w Lewkowie. W drodze do Lewkowa dokonywali obserwacji ornitologicznych, głównie na Piaskach-Szczygliczce, gdzie był postój i odpoczynek. Na mecie rajdu spotkali starych znajomych, odpoczywali, posilali się drożdżówkami i oglądali przyniesione przez uczestników rajdu Marzanny.
Powrót do Wysocka Małego odbył się w szybszym tempie, gdyż uczniowie i opiekunowie jechali z wiatrem i było cieplej niż z rana.
W rajdzie z Wysocka Małego uczestniczyli uczniowie: Natalia Kubiak, Kinga Gąsiorek, Nina Kuszewska, Szymon Piotrowiak, Szymon Wojciechowski, Bartosz Górski, Daniel Kucharski, Maciej Kamzol, Damian Tomaszewski, absolwenci szkoły w Wysocku Małym: Mieszko Górski, Adam Fluder, Przemysław Rak oraz nauczyciele opiekunowie: Marek Pawlicki i Paweł Wróblewski.


Zobacz zdjęcia

 
<< Początek < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 Następna > Ostatnie >>

Strona 149 z 149
Jesteś tutaj: Strona główna