Komunikat Dyrektora Szkoły

  Szanowni Rodzice!

W ostatnim czasie obserwuje się ponownie zwiększoną liczbę pozytywnych przypadków zachorowań na koronawirusa, również wśród nauczycieli i uczniów z terenu Gminy Przygodzice. W związku z tym przypominam o bezwzględnym obowiązku przestrzegania Regulaminu Funkcjonowania Szkoły w Wysocku Małym w czasie pandemii, opartego na wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki, przesyłanego wcześniej przez dziennik elektroniczny.

Zgodnie z jego zapisami do szkoły i oddziałów przedszkolnych może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji albo oczekują na wynik testu. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu zasłanianiu ust i nosa (maseczki) oraz dezynfekcji. Wykażmy się zatem pełną odpowiedzialnością, respektujmy powyższe przepisy i tym samym zadbajmy wspólnie o zdrowie własne i swoich najbliższych!

Jednocześnie ze względu na panującą sytuację proszę o regularne sprawdzanie korespondencji przesyłanej ze szkoły poprzez dziennik elektroniczny lub zamieszczanej na stronie internetowej, także w czasie weekendu,

Irena Dymarczyk

dyrektor szkoły

 
Jesteś tutaj: Strona główna