Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności dotyczy Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym .

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej zs-wysockomale.edu.pl

Status pod względem zgodności z ustawą

Strona internetowa nie jest zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Planowana jest przebudowa strony pod kątem dostosowania jej zasobów do standardów WCAG 2.1.

Dostępność architektoniczna

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika mieści się w Wysocku Małym przy ulicy Kościelnej 22

1) Budynek 3-kondygnacyjny dla celów dydaktycznych( wewnętrzne schody ) pomieszczenia administracyjne na I piętrze, biblioteka szkolna w budynku jednopiętrowym, sala gimnastyczna.

2) Dwa wejścia główne od ulicy Kościelnej, kilkunastostopniowe schody bez podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami.

3) Dwa wejścia od podwórza szkolnego , jedno bez schodów z poziomu chodnika na korytarz oraz wejście do sali gimnastycznej od ul. Górnej –z poziomu chodnika- umożliwiające wjazd osobom z niepełnosprawnościami.

4) Szkoła nie posiada wind.

5) Wśród miejsc parkingowych nie wyznaczono miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Informacje dodatkowe Klient może komunikować się ze szkołą:

- telefonicznie: 62 5926977

- faksem: 625926977

- listownie (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika ul.Kościelna 22 63-421 Wysocko Małe), 

- przez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nie ma możliwości wykorzystania zdalnego dostępu online do usługi tłumacza przez strony internetowe i aplikacje. W budynku nie znajdują się urządzenia lub inne środki techniczne do obsługi osóbsłabosłyszących, w tym pętla indukcyjna, system FM, system IR lub system Bluetooth. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących Do budynku i wszystkich pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem

Raport dostępności Szkoły Podstawowej w Wysocku Mmałym:

http://www.zs-wysockomale.edu.pl/index.php?option=com_docman&;task=cat_view&gid=119&Itemid=31

 
Jesteś tutaj: Strona główna Rodo/Deklaracja dost. Deklaracja dostepności