Przedszkolacy przygotowani do Wielkanocy

Dzieci pracowicie spędzają czas w domach. Nauka w wieku przedszkolnym nie może opierać się o samodzielne korzystanie z komputera przez tak małe dzieci, ale dzięki wsparciu rodziców i pod kierunkiem wychowawców grup – Magdaleny Mądrej i Darii Kołodziej –Gałki – dzieci chętnie realizują propozycje zajęć. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie

W tym tygodniu były różnorodne aktywności związane z Wielkanocą, m.in. piosenki tematyczne, zabawy ruchowe, ćwiczenia graficzne, korzystanie z e-zasobów, eksperymenty z jajkiem i octem „miękkie jajko”, pieczenie ciasteczek wielkanocnych i własnoręcznie wykonywanie dekoracji świątecznych.

Troszkę się pochwalimy efektami pracy naszych najmłodszych - czyli grupy 6-latków oraz grupy 5,4,3-latków. Wasze domy i świąteczne stoły będą pięknie udekorowane.

Zobacz fotorelację na szkolnym facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057309765888 
Jesteś tutaj: Strona główna