Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole miała miejsce po Mszy Świętej 1 września 2021 r. Ze względów epidemiologiczno-sanitarnych uczniowie klas od drugiej do ósmej ze swoimi wychowawcami spotkali się w salach. Szczególnie ciepło przyjęci zostali uczniowie klasy pierwszej, którzy wraz ze swoimi rodzicami spotkali się z dyrektorem szkoły – panią Ireną Dymarczyk w sali gimnastycznej. Tutaj zostali przywitani przez starszych kolegów oraz poznali swoją nową wychowawczynię – panią Marzenę Olek.

Przez cały okres wakacyjny w naszej szkole trwały prace remontowe. Na uczniów czekają wyremontowane i odmalowane sale lekcyjne. Szkoła wzbogaciła się także w liczne pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystywane podczas zajęć.

          Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna