Sprzątanie Świata 2021

      Akcja Sprzątanie świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. Również nasza szkoła już od kilkunastu lat przyłącza się do tej obywatelskiej inicjatywy. 28. Akcja Sprzątania Świata pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę" przypomniała nam, że możemy dbać o planetę każdego dnia i być świadomymi mieszkańcami Ziemi, pamiętając o segregacji śmieci, których jest niestety coraz więcej! 

   Dnia 27 września 2021 uczniowie wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym przeprowadzili akcję sprzątania wsi Wysocko Małe. Zebrano 10 dużych worków śmieci, a dominującym rodzajem odpadów były tworzywa sztuczne.

        Zobacz zdjęcia  

 
Jesteś tutaj: Strona główna