Spotkanie z Policjantem

 

     

  Dnia 17.09.2021r. uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedził Pan Policjant. Funkcjonariusz Policji mówił o bezpieczeństwie podczas drogi do szkoły,  zasadach ruchu drogowego, pracy i mundurze policjanta. Uczniowie byli bardzo aktywni i chętnie  wypowiadali się podczas wizyty gościa. Dzieci mogły dotknąć kajdanek,  a także mieli niebywałą okazję  być skuci nimi - pod nadzorem - co okazało się  bardzo dużą atrakcją. A także  nielada gratka - zwiedzanie radiowozu, jak również  uruchamianie sygnałów świetlnych i dźwiękowych.
   Wizyta Dzielnicowego umożliwiła utrwalenie wiedzy o poruszaniu się po chodniku, znajomości  znaków i zasad ruchu drogowego oraz pracy w zawodzie policjanta.

        Zobacz zdjęcia  

 
Jesteś tutaj: Strona główna