Podsumowanie konkursu plastycznego pt.” Szopka Bożonarodzeniowa”

     Będąc w klimacie świątecznego nastroju, przedstawiamy uczestników i zwycięzców konkursu plastycznego pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”. Wyłonić autorów najlepszych prac plastycznych było bardzo trudno, gdyż wszystkie szopki były przepiękne, oryginalne, wymagające wielkiego zaangażowania i pomysłowości. Nauczyciele i uczniowie mieli możliwość przyznania punktów dla najpiękniejszych ich zdaniem prac i tak oto wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce zajął Rafał Szczepaniak z klasy IV

II miejsce zajął Oliver Bona z klasy IV

III miejsce zajęła Aleksandra Wróbel z klasy III

Warto także wspomnieć o pozostałych uczetnikach konkursu, którzy dzięki swoim pracom wprowadzili społeczność szkolną w prawdziwie świąteczny klimat, otrzymując z rąk pani Dyrektor i nauczycielki plastyki pani Lidii Szewczyk, będącej pomysłodawczynią konkursu, wyróżnienia i dyplomy uczestnictwa:

Dawid Nowak klasa I

Magdalena Konieczna klasa I

Kamil Zając klasa I

Kacper Ściana klasa I

Majka Skowrońska klasa I

Iga Jura klasa I

Jakub Wojtaszek klasa I

Aleksander Strzelczak klasa IV

Adam Knorn klasa IV

Hubert Nicpoń klasa IV

Julia Parysek klasa IV

Jakub Kruszakin klasa IV

Amelia Banasiak klasa VII A

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

         Zobacz zdjęcia  

 
Jesteś tutaj: Strona główna