Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Najciekawszą Ozdobę Choinkową

    Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zorganizował konkurs pn. "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa". Celem konkursu było wykonanie w sposób samodzielny, kreatywny i z wykorzystaniem surowców wtórnych oryginalnej ozdoby na świąteczne drzewko.  W konkursie wzięło udział ponad 200 prac wykonanych przez dzieci, z terenu całej gminy, a odzew uczniów z naszej szkoły był nie tylko liczny ale także twórczy. Wszystkie prace, które zostały dostarczone do Gminnego Ośrodka Kultury trafiły na piękną 4 – metrową choinkę. Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:

Majka Skowrońska klasa I

Antoni Lis klasa I

Maksymilian Szczepański klasa I
Iga Jura klasa I

Rafał Szczepaniak klasa IV

Olivier Bona klasa IV

Aleksander Strzelczak klasa IV

Serdecznie gratulujemy za udział i zaangażowanie!

         Zobacz zdjęcia  

 
Jesteś tutaj: Strona główna