Eko - konkursy rozstrzygniętę!

 

      Zakład Zagospodarowania Odpadów w Ostrowie Wielkopolskim zorganizował działania promujące dbanie o środowisko naturalne. Wśród nich znalazły się przedsięwzięcia - „ Warsztaty i konkursy upowszechniające wiedzę ekologiczną wśród przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z wybranych gmin powiatu ostrowskiego. Jak dbać o środowisko Recyklinka powie wszystko”, dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

W konkursie kategorii klas I – III na „Eko pocztówkę z wakacji” wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Hanna Berlik z klasy II.

W konkursie fotograficznym „Jak dbam o środowisko podczas wypoczynku” w kategorii klas IV – VIII, wyróżnienie otrzymali uczniowie naszej szkoły Oliver Bona i Hubert Nicpoń z klasy IV .

Zwycięzcom nagrody wręczyli Marzena Wodzińska, prezes RZZO oraz zastępcy prezydent Ostrowa Wielkopolskiego - Mikołaj Górski i Sebastain Kostka. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się w dniu 17 grudnia w Centrum Aktywności Lokalnej.

          Zobacz zdjęcia  

 
Jesteś tutaj: Strona główna