Zespół Szkół w Wysocku Małym został nagrodzony specjalną statuetką w kategorii oświata podczas tegorocznej Gali Samorządowej. Jest to coroczna gala promująca lokalną inicjatywę, aktywność i przedsiębiorczość. Statuetkę na ręce pani dyrektor Ireny Dymarczyk przekazał wójt gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak. Impreza wręczenia odbyła się 8 lutego tego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Wyróżnienie dla naszej szkoły to wyraz uznania dla wysokich wyników naszych uczniów w zewnętrznych sprawdzianach i egzaminach, licznych imprez środowiskowych organizowanych przez szkołę dla społeczności lokalnej, bogatej propozycji zajęć pozalekcyjnych, w tym organizacji wypoczynku letniego. Jest to wyróżnienie, na które złożyła się praca wszystkich, którzy tworzą szkołę: nauczycieli, uczniów, rodziców oraz Rady Rodziców.