W czwartek 11 pażdziernika obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który zgodnie z tradycją naszej szkoły połączony został ze ślubowaniem uczniów klasy I gimnazjum. W części oficjalnej 26 uczniów z klasy I złożyło uroczystą przysięgę na sztandar szkoły w obecności zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i starszych kolegów. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie z klasy IV SP w scence z życia szkoły, zespół wokalny "Wiolinki" oraz gimnazjaliści, którzy śpiewem, wierszem i skeczem uhonorowali swoich nauczycieli. Na zakończenie Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów na  ręcę pani dyrektor - Ireny Dymarczyk złożył piękny bukiet kwiatów, dziękując w ten sposób za troskę, przekazywaną wiedzę i codzienną życzliwość.