alt

O godzinie 11.00 na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2010/2011 w Zespole Szkół w Wysocku Małym spotkała się cała społeczność uczniowska, zaproszeni goście, rodzice i pracownicy szkoły. Mocnym akcentem rozpoczynającym akademię był polonez zatańczony przez absolwentów szkoły. Następnie dyrektor szkoły Irena Dymarczyk pożegnała Radę Rodziców, którzy przez wiele lat wspomagali swoją pracą różnorodne działania w szkole. Potem wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe, dyplomy i upominki za działalność społeczną wyróżniającym się uczniom. Wszyscy uczestnicy akademii w napięciu oczekiwali na wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły najlepszemu absolwentowi. Okazał się nim Jan Waloszczyk, finalista wojewódzki dwóch konkursów przedmiotowych, uczeń o najwyższej średniej ocen w gimnazjum.

W części artystycznej uczniowie klasy II zaproponowali pożegnanie swoich starszych kolegów w formie wręczania Tygrysów Absolwentów. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Lady Gaga, M. Jakson, Doda czy E. Presley, którzy wręczali nagrody w różnorakich kategoriach. Było bardzo zabawnie i z pewnością trzecioklasiści będą miło wspominać to wydarzenie. Z kolei absolwenci wpadli na pomysł aby sprawdzić, czy grono pedagogiczne zdołało dobrze poznać klasę III. Nauczyciele świetnie poradzili sobie z pytaniami i otrzymali w nagrodę kosze pomarańczy. Było to niepowtarzalne zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

UCZNIOWIE GIMNZJUM WYRÓŻNIENI ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

KLASA I Świadectwo z wyróżnieniem: Ewelina Piechowiak, Iga Brychcy, Joanna Biały, Karolina Radziejewska.

Nagroda książkowa: Klaudia Bluz, Szymon Wnuk.

KLASA II Świadectwo z wyróżnieniem: Maciej Kamzol, Karolina Zybała, Marta Nowak.

Nagroda książkowa: Nina Kuszewska, Dagmara Marczak, Kornelia Kaczor, Katarzyna Kupaj.

KLASA III Świadectwo z wyróżnieniem: Jan Waloszczyk, Natalia Więcław, Monika Walczak, Anita Grzmil, Mieszko Górski, Kornelia Dudziak, Sebastian Chaliński, Marcin Chlasta. Nagroda książkowa: Piotr Olejnik, Dominika Rolla, Ewelina Krawulska, Wojciech Biały, Weronika Adamkiewicz.

Projekt Kuźnia Dostępnych Stron współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji