alt

Dziewczęta w pięknych sukienkach, chłopcy w eleganckich garniturach? W ten sposób zaprezentowała się klasa III gimnazjum na swoim komersie. Wraz z wychowawcą panem Piotrem Szkudlarkiem i Rodzicami zaprosili grono pedagogiczne i pracowników administracji i obsługi na wspólną zabawę. Rolę kapitana przejął wychowawca, który powitał gości i przypomniał skąd wziął się zwyczaj komersu. Uczniowie z kolei wspominali wcześniejsze lata nauki i poprzednich wychowawców. Były kwiaty i podziękowania oraz sympatyczny upominek dla wychowawcy w postaci piłki do gry w koszykówkę. Potem perfekcyjnie wykonany polonez, który zachwycił wszystkich oryginalnym układem. Kiedy część oficjalna dobiegła końca uczniowie i zaproszeni goście już na luzie bawili się do północy.

Wychowawca klasy pomyślał również o niecodziennym uświetnieniu uroczystości i zafundował wszystkim pokaz sztucznych ogni. Natomiast Rodzice uraczyli gości przepysznym tortem, który wjechał na salę niczym tort weselny! Gratulujemy tak udanej organizacji i wspaniałej atmosfery.