Od wielu lat w naszej szkole tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się przedstawienie jasełkowe. Każdego roku opiekun artystyczny tych przedsięwzięć,pani Ewa Cieluch dba, aby to widowisko było jedyne i niepowtarzalne i wprowadzało nas w atmosferę świąt. W tym roku akcja jasełek rozgrywała się w środowisku XIX wiecznej Polski, w wiejskiej oberży. Zewsząd słychać było skoczne oberki, które towarzyszyły wesołej zabawie. Przybycie Świętej Rodziny zmusiło uczestników biesiady do zastanowienia się nad swoim życiem, stosunkiem do innych ludzi i swojej wiary. W przedstawienie zaangażowali się prawie wszyscy uczniowie klasy VI szkoły podstawowej, którym dzielnie pomagali młodsi koledzy i koleżanki.O oprawę muzyczną zadbała pani Bogusława Górska, która przygotowała szkolne "Wiolinki" w repertuarze kolęd i pastorałek.