Dzień Chłopca tradycyjnie obchodzony jest w każdej klasie z osobna. Dziewczyny prześcigają się w pomysłowych prezentach W tym roku furorę zrobiły kubeczki z imonami i skarbonki z nadrukiem bilonów. Jednak oprócz tego SU postanowił ogłosić konkurs na "Gentelmana Szkoły". Głos zabrały oczywiście koleżanki, które wybrały spośród swoich kolegów tych najlepszych pod względem zachowania, uprzejmości i koleżeńskości. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, słodkie upominki i ... wielkie oklaski.

Wykorzystująć okazję, iż wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w jednym miejscu i czasie, SU zaprezentował na modelach,  jak powinien wyglądać strój galowy uczia podczas uroczystości szkolnych. Dzięki temu już nikt nie popełni gafy ubierając się niestosownie.