<alt

O godzinie 9.00 w Zespole Szkół w Wysocku Małym spotkali się na pożegnaniu roku szkolnego 2010/2011 zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele, sympatycy szkoły oraz pracownicy administracji i obsługi.Pani Dyrektor Irena Dymarczyk skierowała miłe i trafne słowa do każdej klasy oraz do przedszkolaków. Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem (za średnią co najmniej 4,75), nagród książkowych (za średnią 4,5), nagród i dyplomów za działalność społeczną. Na zakończenie części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła najważniejszą nagrodę - Puchar Dyrektora Szkoły, który może uzyskać uczeń o średniej powyżej 5,2 i znaczących sukcesach w konkursach przedmiotowych. W tym roku ta zaszczytna nagroda przypadła Patrycji Płomińskiej i Szymonowi Piotrowiakowi.

W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klasy V, którzy przygotowali składankę piosenek i upominki z wierszykami dla każdego ucznia z klasy VI. Z kolei absolwenci wystąpili w brawurowej scence z życia szkoły.

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. M. Kopernika WYRÓŻNIENI ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

KLASA I: Igor Kaczmarek, Błażej Kwiatkowski, Wiktoria Skuła, Jakub Kupijaj, Paulina Kardaś, Angelika Stawicka, Jagoda Kosztyła, Nikola Kołodziej.

KLASA II: Maria Banasiak, Julia Błaszczyk, Szymon Grzywna, Ola Kraska, Adam Misiek, Paweł Nabzdyk, Jakub Nowak, Julita Sierakowska, Dominika Stodolna, Sandra Strzelczak, Kacper Ławniczak, Julia Kowalczyk.

KLASA III: Klaudia Helczyk, Tomasz Matysiak, Karolina Nabzdyk, Marta Piotrowiak, Maciej Piskorski, Wojciech Piskorski, Marta Płomińska, Agnieszka Urbaniak, Zuzanna Waloszczyk, Agata Wnuk, Julia Grygiel, Weronika Osada.

KLASA IV Świadectwo z wyróżnieniem: Agnieszka Kryszczak, Wiktoria Kapitaniak, Klaudia Kaczmarek, Aleksandra Figiel, Jagoda Kania.

Nagroda książkowa: Kacper Gąsiorek, Patrycja Mąka, Katarzyna Marciniak.

KLASA V Świadectwo z wyróżnieniem: Magdalena Urbaniak, Karolina Adamkiewicz, Dominika Karbowiak, Weronika Półtorak, Patrycja Szymczak.

Nagroda ksiązkowa: Łukasz Hurny, Kamil Ilski.

KLASA VI Świadectwo z wyróżnieniem: Patrycja Płomińska, Szymon Piotrowiak, Kamil Kraska, Julia Tokarz.

Nagroda książkowa: Wiktoria Fabianowska, Marta Figiel, Weronika Kaczmarek.