27 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy VI szkoły podstawowej z Wysocka Wielkiego. Młodzież wraz z wychowawczynią panią Barbarą Waleńską uczestniczyła w zajęcia edukacyjno - rekreacyjnych. Dzięki temu mieli okazję obejrzeć doświadczenia chemiczne, metody pracy z wizualizerem i tablicą interaktywną oraz usłyszeli o działalności organizacji szkolnych. Potem uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w laboratorium językowym. Na zakończenie odważni próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej. Wzbudzili tym podziw uczniów naszej szkoły, gdyż bez przygotowania wspięli się na najwyższy "szczyt".

Mamy nadzieję, że młodzi ludzie, którzy przyszli zobaczyć naszą szkołę, staną się już we wrześniu uczniami gimnazjum w Wysocku Małym.