22 września 2011 r. społeczność uczniowska naszej szkoły uczestniczyła w wyborach swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Każdy uczeń mógł zagłosować na swojego kandydata. Wybory odbyły się w szkolnej świetlicy, w której umieszczono urnę wyborczą. Nad praworządnością głosowania czuwali opiekunowie – Marzena Olek z ,,małego samorządu” Szkoły Podstawowej i Piotr Szkudlarek- opiekun samorządu gimnazjalnego. Oficjalne wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Skład nowego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2011/2012:

-przewodnicząca: Karolina Adamkiewicz -zastępca: Klaudia Kaczmarek - skarbnik: Aleksandra Figiel - sekretarz: Wojciech Piskorski

Nowy skład Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum na rok szkolny 2011/2012:

-przewodnicząca: Nina Kuszewska - zastępca: Ewelina Piechowiak -skarbnik: Bartosz Górski - sekretarz: Wiktoria Fabianowska

Opiekunowie Samorządu współpracować będą z przewodniczącymi klas oraz wszystkimi kandydatami, którzy zostaną przydzieleni do sekcji samorządowych. Do współpracy zapraszamy także wszystkich uczniów. Liczymy na Wasze pomysły!