W dniu 27 listopada 2011 r. 22 uczniów naszej szkoły wyjechało wraz z opiekunami, Marią Pawlak, Łukaszem Pawlakiem i Pawłem Wróblewskim, na mecz piłki nożnej do Poznania. W tym wyjeździe brali udział również uczniowie z Dębnicy pod opieką Pawła Kędziaka. Po żywiołowym dopingu w autokarze i przyjeździe do stolicy Wielkopolski wszyscy udali się na stadion, by o godzinie 17:00 obejrzeć mecz Lecha Poznań z Widzewem Łódź. Część naszych uczniów była już na poprzednim meczu Lecha z Legią, natomiast dla niektórych był to "debiut" na Stadionie Miejskim, lecz wszyscy żywiołowo dopingowali swój klub i świetnie się bawili. Wprawdzie Lech przegrał z Widzewem 0:1, jednak emocji nie brakowało i wszyscy uczestnicy wyjazdu byli zadowoleni z przebiegu meczu, oraz oprawy całego spotkania. Doping dla "Kolejorza" trwał aż do przyjazdu do Wysocka Małego.