Akcja "Komputer za elekrtozłom"

Zespół Szkół w Wysocku Małym

składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które brały udział

w akcji „KOMPUTER ZA ELEKTOZŁOM”.

Tym, którzy dostarczali sprzęt do szkoły oraz tym, którzy mieli odbiór

z własnej posesji.

Akcja przeprowadzana w naszej szkole jest częścią projektu realizowanego

przez firmę Computer-Recycling z Radłowa:

„Pracownia komputerowa za odpady”.

Nowatorski pomysł firmy z Radłowa na podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa okazał się sukcesem. Konkurs, który wzbudził wielkie zainteresowanie także ze strony mieszkańców Wysocka Małego i okolic, pozwolił zebrać ponad 5 ton odpadów - złomu komputerowego i elektronicznego. W konkursie, wzięło udział ponad 30 szkół z Ostrowa i powiatu. Nasza szkoła znalazła się na 11 miejscu i dzięki Państwa pomocy za zebrany złom otrzymamy:

4 zestawy komputerowe.

Zachęcamy tym samym do dalszej współpracy, gdyż

AKCJA NADAL TRWA!

 
Jesteś tutaj: Strona główna Projekty Komputer za elekrtozłom