Społeczność szkolną spotkał wspaniały przezent. W Dniu Dziecka została odsłonięta tablica nadana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Szkoła Odkrywców Talentów". Jest to uhonorowanie osiągnięć uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Wysocku Małym w wielu dziedzinach: edukacyjnych, artystycznych i sportowych.
Z tej okazji do szkoły przybyli goście: Wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak, dyrektor GZEAS - Barbara Duczmal, przedstawiciele samorządu lokalnego, partnerzy organizacji pozarządowych i  Rada Rodziców. W tym zacnym gronie uczniowie uroczyście odsłonili tablicę "Szkoła Odkrywców Talentów", a potem zaprezentowali swoje talenty w programie artystycznym.
Oczywiście w Dniu Dziecka nie mogło zabraknąć przyjemności. Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich uczniów lody i napoje, był mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele, seans filmowy, rozgrywki wirtualne w piłkę nożną oraz wyścigi rzędów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i świetnie się bawić.