Wspaniałą zabawę zorganizowali rodzice, uczniowie i wychowawca klasy III gimnazjum - Dorota Kittler, aby uświetnić zakończenie szkoły. Wszechobecne Euro zainspirowało organizatorów do spotkania młodzieży, rodziców i pracowników szkoły zgodnie z formułą studia telewizyjnego relacjonującego mecze piłkarskie. W rolę trenera reprezentacji wcieliła się wychowawczyni, a sztabem szkoleniowców byli rodzice i nauczyciele. Oczywiście w trakcie zabawy nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza, były też ciekawe konkursy i wspólne zabawy: kotyliony, wybór najlepiej tańczących par, strzały piłką do bramki, "Zagadnij kim będę", gorące krzesła oraz morderczy słoń.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice zgodnie stwierdzili, iż wspólna zabawa była bardzo udana, a umiejętności taneczne strarszych i młodszych zaskakująco dobre. Oj, będzie co wspominać!