Rok szkolny 2013/2014 już za nami.
   Drodzy Uczniowie , patrząc na wyniki nauczania, sukcesy w konkursach i zawodach sportowych, ciekawe inicjatywy, Waszą postawę i zachowanie możemy kolejny rok zaliczyć do udanych i satysfakcjonujących. Gratulujemy Wam sukcesów  dużych i małych. Z wielką radością spotykaliśmy się z Wami na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych.

Szanowni  Rodzice, dziękujemy za wspieranie naszych działań w procesie edukacyjnym, za życzliwość i wyrozumiałość, wspaniałą współpracę i zaangażowanie w życie szkoły. Dzięki wspólnym działaniom tworzymy szkołę przyjazną , ale wymagającą, szkołę  wzajemnego szacunku i dialogu.
  Wszystkim życzymy , aby czas wakacji był czasem efektywnego odpoczynku, zawierania nowych znajomości, pielęgnowania przyjaźni, podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Życzymy, aby wakacje dały wszystkim dużo radości, pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą, i zapałem spotkać się za dwa miesiące.
    Absolwentom życzymy, aby nowy etap edukacji, w który po wakacjach wkroczycie, pozwolił Wam dalej rozwijać swoje umiejętności, efektywnie przyczynił się do Waszego rozwoju , byście na swojej drodze spotykali tylko  życzliwych i dobrych ludzi.

Dyrektor Szkoły,

Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły