W dniu 16.05.2014 r. po raz jedenasty zostały rozegrane zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Przygodzice. Uroczystego otwarcia dokonał przewodniczący pan Andrzej Baraniak i pani dyrektor Irena Dymarczyk. Zostało rozegranych dziesięć konkurencji,  w których najmłodsi musieli wykazać się nie tylko szybkością,  ale także zwinnością, gibkością, współpracą drużynową, koordynacją i celnością. Osiem konkurencji rozegranych zostało na czas, dwie ostatnie były konkurencjami rzutowymi. Rywalizacja była zacięta,  ale przy tym dzieci świetnie się bawiły,  po raz kolejny udowadniając wszystkim,  że w sporcie liczy się dobra zabawa, a nie zawsze najwyższe miejsce.  Zawody zakończyły się zwycięstwem szkoły w Chynowie, drugie miejsce przypadło szkole z Przygodzic, a trzecie gospodarzom - szkole w Wysocku Małym. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i piłki dla szkół.