Dnia 22.03.2014r. w sobotę przy przepięknej pogodzie odbyła się kolejna edycja Rajdu Marzanna, tym razem z metą w Szkole Podstawowej w Gliśnicy.
Uczniowie, absolwenci i opiekunowie z Gimnazjum w Wysocku Małym wyruszyli rowerami z rana spod szkoły, po drodze obserwowali budzącą się do życia wiosnę i około godziny 11.00 dotarli na metę. Po przybyciu wszystkich, podczas poczęstunku i miłej zabawy PTTK przeprowadziło konkursy: turystyczno-krajoznawczy, piosenki o wiośnie i na najciekawszą Marzannę. Uczeń naszej szkoły Szymon Piotrowiak zwyciężył w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej, broniąc w ten sposób zwycięstwa sprzed roku.
Zakończenie imprezy miało miejsce około godziny 13.30, po czym cała grupa powróciła zadowolona do Wysocka Małego.

Uczniowie z Wysocka Małego uczestniczący w rajdzie: Klaudia Kaczmarek, Patrycja Mąka,
Patrycja Rak, Dawid Kurek, Jakub Kłopocki, Damian Kardas, Kacper Gąsiorek, Mateusz Bąk,
Kamil Ilski, Szymon Piotrowiak.
Absolwenci: Bartosz Górski, Mieszko Górski, Przemysław Rak, Adrian Pastok, Maciej Wojtasiak, Tomasz Rudnicki.
Opiekunowie: Marek Pawlicki, Paweł Wróblewski.