Jak ten czas szybko płynie! Kolejny rok szkolny dobiegł końca. W naszej szkole zakończenie roku szkolnego odbyło się osobno dla oddziałów przedszkolnych i klas I - III szkoły podstawowej, dla klas IV - VI szkoły postawowej oraz dla klas gimnazjalnych. Najważniejsze w czasie tych uroczystych akademii były wyróżnienia i nagrody oraz promocje do klas wyższych. Oczywiście charakter tych spotkań z uwagi na wiek był inny. Edukacja elementarna jak zwykle oczarowała swoim wdziękiem dziecięcych występów, klasa V pożegnała szóstoklasistów tańcząc i śpiewając, a w gimnazjum przeplatały się radość, śmiech i łzy... Mamy nadzieję, że absolwenci będą wspominać ciepło swoją szkołę i jeszcze nieraz tutaj zawitają!

Zakończenie w oddziałach przedszkolnych i klasach I - III SP

Zakończenie roku szkolnego w klasach IV - VI

Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum