Dnia 15 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Wysocku Małym odbył się Turniej Sportowo-Rekreacyjny o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Przygodzice klas I –III Szkoły Podstawowej. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: z Przygodzic, Jankowa Przygodzkiego, Chynowej, Przygodziczek, Wysocka Małego i Dębnicy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sprawnościowych, prezentując swoje możliwości w zakresie ogólnej sprawności motorycznej (szybkość, gibkość, zwinność, celność, precyzja ruchu). Zwycięzcą turnieju o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Przygodzice została drużyna z Chynowej, drugie miejsce zajął zespół z Dębnicy, a trzecie miejsce zespół z Wysocka Małego. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za wspólna zabawę i rywalizację w duchu fair play. Do zobaczenia za rok.