Podczas Święta Patrona Szkoły Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym ogłosiliśmy zwycięzców konkursu na najciekawszą Lalkę projektu " Wszystkie Kolory Świata " prowadzonej przez Fundację UNICEF. Zwycięzcą konkursu został Paweł Nabzdyk z Lalką nr 69- Eskimos. Natomiast najwięcej polubień na naszej stronie Szkolengo Wolonatriatu na Facebooku uzyskała Lalka Sandry Strzelczak z nr 72 Hawajka. Bardzo serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i udział w konkursie. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Od 9 marca będzie można wziąć udział w konkursie ogólnopolskim na specjalnej stronie UNICEF na facebooku i zagłosować na naszą szkolną lalkę – Eskimosa. Szczegółowe informacje zostaną podane na stronie Szkolnego Wolontariatu na facebooku i gazetce szkolnej. Liczymy na wasz udział i wiele polubieni. Nagrodą za największą liczbę polubieni jest koncert Majki Jeżowskiej w wygranej placówce. Zatem jest o co walczyć. Od 9 marca polubiamy!