Uczniowie Zespołu Szkół w Wysocku Małym nowy rok szkolny 2014/2015 rozpoczęli Mszą świętą w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Wysocku Wielkim.
W nabożeństwie, które odprawił szkolny katecheta - ksiądz Dariusz Brylak, uczestniczył poczet sztandarowy szkoły. Po uroczystościach kościelnych uczniowie, rodzice i nauczyciele przenieśli się do szkolnej sali sportowej. Tu nowy rok szkolny oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Irena Dymarczyk. Podczas szkolnych uroczystości, najmłodszym uczniom z pierwszej klasy, wójt Gminy Przygodzice – pan Krzysztof Rasiak, wręczył nowe podręczniki. Minutą ciszy uczczono ofiary II wojny światowej, której 75. rocznica wybuchu przypada na ten rok. W nowym roku szkolnym w naszej szkole będzie 10 oddziałów klasowych i 2 oddziały przedszkolne.

Wychowawstwa sprawować będą następujący nauczyciele:

oddział przedszkolny

- odział 4 i 5 latków – Magdalena Mądra

- odział 5 i 6 latków – Bogusława Górska

szkoła podstawowa

- klasa I a – Mariola Zybała

- klasa I b – Marzena Olek

- klasa II – Elżbieta Madajka

- klasa III – Mariola Roszak-Cholewka

- klasa IV – Iwona Grobelna

- klasa V – Lidia Szeczyk

- Klasa VI – Marek Pawlicki

gimnazjum

- klasa I – Piotr Szkudlarek

- klasa II – Hieronim Duczmal

- klasa III – Dorota Kittler

W tym roku ferie zimowe trwają od 16 lutego do 1 marca 2015 r, a zakończenie rocznych zajęć edukacyjno-wychowawczych przypada 26 czerwca 2015 r.