Uczniowie naszej szkoły w I semestrze uczestniczyli w następujących konkursach matematycznych:

SZKOLNY KONKURS - MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA.
Po raz kolejny wszyscy uczniowie klas IV-VI mieli możliwość sprawdzenia poziomu swoich umiejętności dotyczących  sprawności rachunkowej ,zastosowania prostych rachunków pamięciowych do rozwiązywania ciekawych, nietypowych zadań matematycznych oraz zdrowej rywalizacji.

Zwycięzcami  zostali:

I miejsce         -           Michał Kaczmarek kl.VI

II miejsce        -           Laura Zielezińska  kl.IV

III miejsce       -           Bartosz Pawłowski kl.V

Błażej Kwiatkowski kl.VI

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY.
W etapie szkolnym z nietypowymi zadaniami matematycznymi zmagali się  uczniowie kl. V i VI. Do kolejnego etapu zakwalifikował się uczeń Michał Kaczmarek z klasy VI, który godnie reprezentował naszą szkołę w rejonie.

SZKOLNY KONKURS „GEOMETRYCZNA KARTKA ŚWIĄTECZNA”.
W powyższym konkursie matematycznym wzięli udział chętni uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Wszyscy uczestnicy ze szkoły podstawowej wykonali  kartki świąteczne z wycinanych bądź malowanych figur geometrycznych na kartkach a gimnazjaliści bryły przestrzenne . Inwencja twórcza nie miała granic. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i pomysłowość.

W kategorii Kl. IV-VI:

I miejsce         -           Julia Magdańska kl.V

II miejsce        -           Maria Kowalczyk kl.V, Wiktoria Adamus kl.IV

III miejsce       -           Julia Ilska kl.IV

W kategorii Kl. I – III gimnazjum:

I miejsce         -           Dominika Stodolna kl.I,  Julia Błaszczyk kl.I

II miejsce        -           Paulina Nawrot kl.II

III miejsce       -           Kacper Gąsiorek kl.III

Konkursy szkolne  zorganizowały p. Daria Kwapisz i p. Ewa Pilarska.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych.