Dnia 29 kwietnia 2016 r.  w Jankowie Przygodzkim odbyły się zawody lekkoatletyczne. W Czwórbóju Lekkoatletycznym rywalizowali uczniowie klas IV, V, VI szkół podstawowych z gminy Przygodzice.   Oprócz klasyfikacji generalnej organizatorzy przewidzieli  medale za 3 pierwsze miejsca w każdej konkurencji dla chłopców i dziewcząt ( bieg na : 60m, 600m dz., 1000m ch., rzut piłeczką palantową, skok w dal ). W skład reprezentacji Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w  Wysocku Małym weszli uczniowie : Ola Urbaniak, Agnieszka Filipiak, Zuzanna Nowak, Nicola Dera, Julia Ilska, Aleksandra Gomółka, Igor Kaczmarek, Adrian Jarmuszczak, Dawid Tyszko, Jakub Doliński, Michał Pieczyński, Paweł Szkudlarek. Nasi sportowcy dzielnie walczyli w każdej konkurencji pokonując własne słabości by uzyskać jak najlepszy wynik sportowy. Igor Kaczmarek w rzucie piłeczką palantową z  wynikiem 40 m  wywalczył III miejsce i zdobył brązowy medal. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również za udział i zaangażowanie wszystkim pozostałym zawodnikom, życząc powodzenia i jak najwyższych wyników na kolejnych zawodach sportowych.