22 marca 2017r odbył się III Powiatowy Konkurs Taneczny TYLKO TANIEC  w Sulmierzycach.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje taneczne umiejętności zespołowe w kategorii wiekowej klas I- III SP, IV- VI SP i I – III G. Wśród wielu zespołów i dużej konkurencji nasi wychowankowie  poradzili sobie wspaniale, zdobywając dwa puchary za III miejsce. W kategorii klas I – III Szkoły Podstawowej, w tańcu meksykańskim,  barwnie, wesoło i z humorem zaprezentowała się klasa II a pod kierunkiem Pani Bogusławy Górskiej, a w kategorii klas gimnazjalnych w oryginalnym tańcu „Milord” perfekcją wykonania, zaangażowaniem zarówno dziewcząt jak i chłopców oraz wspaniałym strojem popisali się uczniowie klasy III , którzy zostali przygotowani przez panią Lidię Szewczyk.

Serdecznie dziękujemy naszym szkolnym zespołom, które brały udział w  konkursie za wysiłek,  wkład pracy i  zaangażowanie.  Wszystkim gratulujemy, życzymy dalszego rozwoju w dziedzinie tańca i kolejnych sukcesów!