Konkurs COMENIUS SMARTHOME

Realizacja projektu Comenius powoli wchodzi w decydującą fazę. Zbliżamy się do następnego etapu - wyjazdu młodzieży i nauczycieli do kolejnej szkoły partnerskiej. Tym razem będzie to szkoła w Schwandorfie, w Niemczech. Aby wyłonić następną grupę gimnazjalistów, która skorzysta z wyjazdu i będzie reprezentować naszą szkołę w pracach projektowych, a jednocześnie aby dać szansę wszystkim uczniom, został przeprowadzony specjalny konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do przepięknej Bawarii. Test konkursowy składał się z kilku części: wiedzy o projekcie i zadaniach zrealizowanych w nim do tej pory, znajomości krajów i szkół partnerskich oraz umiejętności radzenia sobie w prostych sytuacjach komunikacyjnych w języku angielskim. Do konkursu przystąpiło 19 chętnych uczniów. Po skrupulatnym sprawdzeniu wszystkich prac wyłoniliśmy czołową trójkę. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy I gimnazjum Marta Płomińska, drugie miejsce przypadło Wiktorii Moś – uczennicy z klasy III gimnazjum a trzecie miejsce zdobyła Agnieszka Urbaniak z klasy I. Gratulujemy najlepszym i jednocześnie zachęcamy do śledzenia informacji o projekcie na stronie internetowej szkoły oraz na stronie naszego projektu: www.comeniussmarthome.netau.net

 
Jesteś tutaj: Strona główna Projekty Konkurs COMENIUS SMARTHOME