Już po raz 10. najlepsi uczniowie gminy Przygodzice  zostali uhonorowani Stypendiami Wójta Gminy Przygodzice  za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. By sięgnąć po najwyższe laury,  trzeba  spełnić  wysokie kryteria – w szkole podstawowej osiągnąć  średnią wyników w nauce minimum- 5,3, w gimnazjum- 5, 2 i  oczywiście otrzymać ocenę wzorową ze sprawowania.

7 października 2016 roku z rąk Wójta Gminy Przygodzice p. Krzysztofa Rasiaka, w obecności rodziców wraz z życzeniami  stypendyści otrzymali decyzje o przyznanym  stypendium.

Wśród   wyróżnionych  znalazła się 13 – osobowa grupa  uczniów z naszej szkoły. W szkole podstawowej  stypendium otrzymali: Błażej Kwiatkowski, Bartosz Pawłowski, Michał Kaczmarek, Zofia Biały, Maria Kowalczyk oraz Laura Zielezińska; natomiast w gimnazjum: Zuzanna Waloszczyk, Dominika Stodolna, Julita Sierakowska, Aleksandra Figiel, Szymon Grzywna, Agnieszka  Kryszczak i Patrycja Mąka.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

O wyjątkowej gali, która odbyła się w Zespole Szkół w Chynowej  można przeczytać na stronie gminy Przygodzice i obejrzeć zdjęcia z wręczenia  wyróżnień.