Dnia 9 lutego w naszej szkole doszło do niezwykłego spotkania. We wtorkowe popołudnie uczniowie wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów, zamieniając salę lekcyjną w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci. Wróżki, księżniczki, baletnice, kotki, czarownice, kowbojka i szeryf, superbohaterowie, przybysze z gwiezdnych wojen, piłkarze, piraci, a nawet kościotrup i Cleo we własnej osobie, czyli uczniowie klasy Ia i Ib, tanecznym krokiem pożegnali karnawał. W ten ostatni dzień zabawie, energicznym pląsom w rytm znanych utworów oraz konkursom nie było końca. Każdy z uczniów miał szansę zmierzyć się z karnawałowym zadaniem i wylosować nagrodę z zaczarowanego pudełka. Wszyscy, przy dźwiękach muzyki bawili się doskonale, w przerwach umilając sobie chwile słodkim poczęstunkiem.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie tego niezwykłego czasu wraz z wychowawczyniami p. B. Górską i p. D. Kołodziej-Gałką w miłej atmosferze.
Kolejne karnawałowe szaleństwo już za rok!