Dnia 21 stycznia 2016 roku w oddziale przedszkolnym w Wysocku Małym uroczyście obchodzono Dzień Babci i DziadkaBabcie i Dziadkowie zostali zaproszeni w czwartkowe przedpołudnie do sali przedszkolnej, gdzie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Przedstawienie było bardzo ciekawe, nie zabrakło wzruszających wierszy, piosenek okolicznościowych oraz tańca – „Zimowe bałwanki”. Prezentacja przedszkolaków wzbogacona została również o inscenizację pt. „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach”. Mali artyści zachwycili widzów swą naturalnością i szczerością intencji. Dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki – kwiaty. Wywołały one uśmiech i radość na twarzach, a także pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia. Nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwała pani Magdalena Mądra – wychowawca grupy.

Na zakończenie Pani dyrektor Irena Dymarczyk, serdecznie podziękowała gościom za przybycie i zaprosiła wszystkich przybyłych na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.