Realizacja projektu systemowego pt. :"Atrakcyjne przedszkole" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w znaczny sposób przyczyniła się do wzbogacenia bazy dydaktycznej naszej placówki. Pozyskane środki w kwocie 174 531 złotych pozwoliły wykonać piękny plac zabaw, doposażyć sale przedszkola w estetyczne meble i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Dzieci od najmłodszych lat uczą się wykorzystywać technologię informacyjną do poznawania świata i rozbudzania zainteresowań, korzystając z tablic interaktywnych. Wiedzę i umiejętności doskonalą bawiąc się atrakcyjnymi zabawkami dydaktycznymi.

Projekt "Atrakcyjne przedszkole" nr POKL.09.01.01-30-005/15 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowany jest przez Gminę Przygodzice.