Koncert charytatywny „Otwarte Serca”

W niedzielę 6 grudnia, wolontariusze z Wysocka Małego wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu. Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum Św. Józefa” zaprosiło młodzież z naszego szkolnego wolontariatu do pomocy przy zorganizowaniu koncertu charytatywnego OTWARTE SERCA przy Ostrowskim Centrum Kultury. W tym roku aktywnymi pomocnikami byli: Julia Kowalczyk, Sandra Strzelczak, Łukasz Bąk, Mikołaj Szymczak i Wiktoria Skuła. Uczniowie naszej szkoły pomagali w propagowaniu idei Hospicjum, rozdawali żonkile-symbol wsparcia dla nieuleczalnie chorych, wręczali materiały informacyjne gościom przybyłym na koncert, a także kwestowali na rzecz podopiecznych Towarzystwa. Niesamowita muzyczna uczta w wykonaniu zespołu wokalnego „Alter Ego” oraz kwartetu „Four Christmas” pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego wprowadziła wszystkich gości w uroczysty, świąteczny nastrój. Koncert charytatywny tradycyjnie już prowadziła pani Ewa Smolińska. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz ich rodzicom za ich otwarte serca i poświęcony czas.

 Zobacz zdjęcia

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Koncert charytatywny „Otwarte Serca”