Semestralne podsumowanie działań wolontariatu i wspólne kolędowanie

Tradycyjnie już, szkolni wolontariusze podsumowali swoją działalność przy okazji spotkania opłatkowego. W I okresie roku szkolnego 2015/2016 brali udział w takich akcjach jak: „Sadzenie Żonkili na Polach Nadziei” na zaproszenie Hospicjum Św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim, zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt i odwiedziny w schronisku, „Zapal Światełko”, „Mali uczniowie idą do szkoły” - akcja z UNICEF na rzecz dzieci z Mali, pomoc w organizacji koncertu charytatywnego „Otwarte Serca”, Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, kiermasz kartek świątecznych dla Matyldy Jastrowicz, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, „Ratujemy i uczymy ratować”- pobijanie rekordu, zbiórka nakrętek dla Kubusia oraz świąteczna zbiórka słodyczy i zabawek dla rodzin potrzebujących wsparcia z naszej okolicy. Była to świetna okazja do wyróżnienia najaktywniejszych wolontariuszy i zaplanowania zadań w II okresie. Świąteczny klimat i wyjątkowa atmosfera udzieliła się wszystkim. Przybył Święty Mikołaj, który dla każdego uczestnika spotkania miał nie tylko upominek ale również serdeczną pogawędkę i wiele dobrych życzeń. Wspólne chwile przy kolędzie i opłatku z pewnością pomogą zebrać siły do aktywnej pracy przy kolejnych akcjach. Życzymy wolontariuszom dużo energii, a Radzie Rodziców dziękujemy za wsparcie przy organizacji spotkania.

   Zobacz zdjęcia

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Semestralne podsumowanie działań wolontariatu i wspólne kolędowanie