Już od sześciu lat w naszej szkole działa Szkolne Koło Oszczędności. Uczniowie należący do SKO nie tylko systematycznie oszczędzają, ale biorą również udział w licznych konkursach, wycieczkach i spotkaniach z przedstawicielami banku. PKO Bank Polski od wielu lat organizuje również Ogólnopolski Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności (SKO), który ma na celu edukację ekonomiczną dzieci i młodzieży. W edycji 2017/2018 setki szkół z całej Polski przygotowało swoje elektroniczne prezentacje, w których pokazało całoroczne działania wpisujące się w idee SKO np. promocję oszczędzania, przedsiębiorczości, naukę ekologii, zdrowego odżywiania, niemarnowania  żywności. Wśród tych szkół była również nasza szkoła. Nasza działalność została doceniona i zdobyliśmy nagrodę III stopnia w wysokości 1000zł.