24 Finał WOŚP – MIERZYMY WYSOKO!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała 10 stycznia dla dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla seniorów - aby zapewniać im godną opiekę medyczną. Tradycyjnie, nie mogło tego dnia zabraknąć pomocnych rąk naszych szkolnych wolontariuszy. W akcję przy sztabie Ostrowskiego Centrum Kultury włączyli się: Aleksandra Figiel, Zuzanna Waloszczyk, Dawid Kurek, Karolina Nabzdyk, Agata Wnuk, Sandra Strzelczak, Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Julia Błaszczyk i Julia Kowalczyk. Nasi gimnazjaliści kwestowali pod opieką p.Lidii Szewczyk, p.Justyny Perz, p.Piotra Szkudlarka i p. P.Wróblewskiego. Ponadto, towarzyszyli nam w tym roku również rodzice-wolontariusze. Dziękujemy Państwu Ewie i Andrzejowi Waloszczykom, którzy kwestowali razem z nami i zaangażowali do tej akcji również przemiłego kucyka Nutkę, przykuwającą uwagę najmłodszych. Duże podziękowania dla Pani Katarzyny Strzelczak, która pomogła nam wycinać serduszka oraz dla Państwa Honoraty i Sylwestra Orzechowskich, którzy umilili nam zimne popołudnie częstując przepysznym ciastem. Ten obfitujący we wrażenia dzień był symbolem jedności z wolontariuszami i darczyńcami z kraju i zagranicy. Takie wydarzenia na długo zapadają w pamięć i przypominają o wartości pomocy drugiemu człowiekowi i wspieraniu się w takich działaniach.

   Zobacz zdjęcia

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat 24 Finał WOŚP – MIERZYMY WYSOKO!